Załóż bezpłatne konto

Twój Solidny i Tani Kurier

Naszą siłą jest solidność, dlatego zachęcamy gorąco do skorzystania
z naszych usług.

Kurier koperta zagraniczna

Tani kurier bez umowy

Tanie koperty zagraniczne

Zauważalna jest popularność przesyłek zagranicznych. Także koperty nadajemy coraz częściej. Związane jest to przede wszystkim ze zwiększeniem współpracy międzynarodowej firm oraz tym, że coraz częściej podróżujemy oraz zamawiamy produkty za granicą. Koperta pozwala nadać dokumenty, książki czy też niewielkie przedmioty o wadze do 2,5, a ze względu na swoją formę jest po prostu atrakcyjna cenowo. Poza tym kurier dokłada wszystkich starań, by przesyłka docierała do odbiorcy w stanie nienaruszonym oraz w najkrótszym możliwym czasie.

Jak wysłać kopertę za granicę?

Firmowe koperty i foliopaki pozwalają wysłać za granicę dokumenty i inne drobne rzeczy. Są one doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniami, które na każdym etapie transportu mogą się zdarzyć. Koperty nie zajmują dużo miejsca i dlatego cena ich wysyłki jest bardzo atrakcyjna. Do środka można zapakować dokumenty i inne towary o wadze do 2,5 kilograma i maksymalnych wymiarach 32x25x5 cm, czyli bez problemu nadamy rzeczy, które mieszczą się w standardowej kopercie A4. Poza tym kurierzy oferują również cały szereg opcji dodatkowych, które pozwalają chronić ważną zawartość, otrzymać zwrot podpisanych dokumentów czy też nadać przesyłkę ekspresową.

Tanie przesyłki w kopertach zagranicznych

Najczęściej koperty zagraniczne są nadawane przez firmy do klientów i kontrahentów. To sprawdzony sposób, by wysyłać dokumenty i inne ważne pisma, a także otrzymać zwrot podpisanych umów. Są one chronione i dostarczane do rąk własnych. Poza tym w kopercie bez problemu za granicę można wysłać małe przedmioty. W ten atrakcyjny cenowo sposób sprawdzeni przewoźnicy dostarczają przesyłki do Europy, Azji, Ameryki, Australii czy Afryki, a zarówno nadawca, jak i odbiorca mogą śledzić drogę przesyłki w dedykowanym panelu. To opcja bezpłatna i często jest wykorzystywana przez sklepy internetowe, którym szczególnie zależy na terminowości realizowanych wysyłek. Po wpisaniu podstawowych parametrów w formularz otrzymamy wyceny poszczególnych firm z przewidywanym czasem doręczenia. Po wybraniu najlepszej opcji oraz opłaceniu usługi pozostaje tylko czekać na kuriera. Z nami masz pewność, że nawet ważne dokumenty są zawsze w najlepszych rękach.

Aktualności

Tani kurier - nadanie paczki

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z usług taniego kuriera. Nadanie paczki jest coraz prostsze, intuicyjne, nieskomplikowane. Korzystamy z tej łatwości codziennie wysyłając przesyłki do rodziny, znajomych, ale także klientów. Trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które, choć w ograniczonym zakresie, nie wspó...
Czytaj dalej »

Wysyłka części samochodowych kurierem

Zastanawiasz się, jakim kurierem wysłać części samochodowe? Dobrze trafiłeś. Pozostajemy do dyspozycji zarówno jeśli chodzi o transport opon, zderzaków, silników, masek samochodowych czy pozostałych autoczęści. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowana kwestia. Wystarczy zdobyć podstawową wiedzę na temat zlecania takiego trans...
Czytaj dalej »
Załóż punkt kurierski
Zamówienia w 5 kroków
Znak jakości Q
Integracja z Allegro
Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi: Visa, MasterCard, Maestro

Tylko zaufani kurierzy

Kurier DHL

Tani kurier DHL Kurier DHL jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Przede wszystkim przewoźnik działa w 220 krajach i jest w stanie dostarczać małe przesyłki i duże palety w każdy zakątek globu. Poza atrakcyjnymi cenami i całą paleta opcji dodatkowych klientów indywidualnych oraz biznesowych przyciąga szybka realizacja zleceń. DHL korzysta z różnych rodzajów transportu, a dzięki współpracy z różnymi partnerami jest w stanie dostosować ofertę do potrzeb klientów także tych z sektora e-commerce. To sprawia również, że przesyłki, nawet te wymagające specjalnej obsługi, szybko i w nienaruszonym stanie docierają do odbiorców.

Kurier DPD

Tani kurier DPD Profesjonalny kurier DPD to marka ciesząca się w Polsce dużym zaufaniem. Przede wszystkim przewozi paczki i palety nadawane przez klientów indywidualnych i biznesowych niemalże każdy zakątek Europy. Szybka realizacja zleceń oraz szczególna dbałość o rzetelną realizację usług sprawiają, że liczba zadowolonych odbiorców stale rośnie. Poza tym DPD oferuje cały wachlarz różnych opcji, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb.

Kurier UPS

Tani kurier UPS Charakterystyczny logotyp i kolory kuriera UPS dla wielu osób są synonimem najwyższej jakości realizacji zleceń. Przewoźnik dba o szybkie dostarczanie paczek i palet do klientów na całym świecie oraz przykłada szczególną uwagę do jakości usług. Dzięki temu klienci indywidualni oraz biznesowi mogą być pewni, że nawet wymagające specjalnej obsługi dostaną dostarczone bez problemów. Poza tym można również wybierać z całej palety opcji dodatkowych, by jak najlepiej spersonalizować usługę. Klientów przyciągają również atrakcyjny cennik oraz cała paleta możliwości.

Kurier FedEx

Tani kurier FedEx Kurier FedEx swoją ofertę kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Szybko rzetelnie dostarcza paczki i palety do odbiorców na całym świecie, wykorzystując rozbudowaną sieć transportową oraz doskonale rozlokowane centra logistyczne. FedEx korzysta z profesjonalnych samochodów oraz samolotów, którymi dostarcza przesyłki w niemalże każdy zakątek świata. Rozpoznawalne logo jest symbolem najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii a także szczególnej dbałości o tak cenny czas realizacji usług.

Kurier AMBRO

Tani kurier AMBRO Kurier Ambro to przewoźnik specjalizujący się w transporcie przesyłek niestandardowych. Bez problemu dostarcza części samochodowe, ładunki wielkogabarytowe oraz towary wymagającej specjalnej obsługi. Atrakcyjny jest również cennik Ambro oraz cała paleta usług dodatkowych. Dzięki temu przewoźnik doskonale wpisuje się w potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, a profesjonalna flota jest gwarancją, że każde zlecenie będzie traktowane priorytetowo.

Jak zamówić kuriera? Sprawdź nasze poradniki:

Nietypowe przesyłki kurierskie:

Opony samochodowe - jaki kurier?
Koła i felgi samochodowe kurierem
Rower kurierem
Części samochodowe - jaki kurier?