Wysyłaj taniej po darmowej rejestracji!

Załóż bezpłatne konto

Zwroty towarów do sklepów Bershka

 

Sklep Bershka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieciówek z odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Po kolekcje marki sięgają przede wszystkim młodsi klienci, ale różnorodność stylizacji i odpowiadanie na najnowsze trendy sprawia, że wiele osób może znaleźć tam idealne propozycje. Bershka działa na rynku od 1998 roku, stale się rozwija, a gęsta sieć sklepów stacjonarnych przyciąga wielu klientów, którzy szukają modnych sukienek, spodni, bluzek i oczywiście dodatków. Kolekcje utrzymane są w niezobowiązującym casualu, a liczne promocje i atrakcyjne ceny sprawiają, że zakupy to czysta przyjemność. Coraz częściej klienci zamawiają produkty również przez internet. Warto wiedzieć, że bez problemu można je zwrócić Bershka, jeśli nie spełnią naszych oczekiwań.

Zwroty towarów do sklepów Bershka

Jak zwrócić towary do sklepu Bershka?

W ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki klient może odstąpić od umowy z Bershka. By skorzystać z tej opcji, wystarczy zadzwonić na infolinię 00 800 341 1205 lub poinformować sklep mailowo pod adresem: contact@bershka.com. Warto także korzystać z formularza zwrotu Bershka, który jest dostępny po zalogowaniu się na stronie internetowej w zakładce „Moje konto”. Znajdują się tam również inne ważne informacje.

Jakich towarów nie można zwracać w Bershka?

Bershka wprowadziła ograniczenia w zwrotach. Obejmują one takie towary rajstopy, skarpety, kolczyki, opaski na włosy lub inne akcesoria do włosów (spinki, gumki, frotki). W tym wypadku chodzi przede wszystkim o aspekt higieniczny.

Gdzie można zwrócić produkty Bershka?

Sklep Bershka zwrot towarów umożliwia na kilka sposobów. Przede wszystkim rzeczy można oddać w każdym sklepie stacjonarnym marki. Musi on jednak posiadać dział (damski lub męski), do którego z produkty pochodzą. Poza tym zwroty Bershka można zrealizować w punktach odbioru. Ich pełna lista jest dostępna na stronie kuriera InPost https://inpost.pl/znajdz-paczkomat. By skorzystać z tej drugiej opcji, trzeba wypełnić wniosek na stronie internetowej Bershka i wybrać opcję zwrot w punkcie odbioru, a następnie przygotowaną paczkę dostarczyć do wskazanego paczkomatu i nadać, korzystać z interfejsu przewoźnika.

Jak zapakować paczkę do Bershka?

Za każdym razem paczka ze zwrotem Bershka musi być odpowiednio przygotowana do wysyłki. Należy produkty w taki sposób zabezpieczyć, by nie zostały uszkodzone na żadnym etapie transportu. Zwracana odzież musi być w stanie idealnym. Trzeba również dołączyć do niej dowód zakupu na przykład w postaci paragonu lub faktury. Można ją znaleźć w zakładce „Moje konto” po zalogowaniu się na stronie internetowej Bershka. Pobrany plik trzeba wydrukować.

Ile kosztuje zwrot towarów w Bershka?

Aby odstąpić od umowy z Bershka, nie trzeba ponosić żadnych kosztów. Sklep zwraca pieniądze w ten sam sposób, jaki był użyty przy transakcji kupna, o ile klient nie zgodzi się na inny sposób wypłacenia środków. Nie generuje to dodatkowych obciążeń. Jeśli konsument wybrał płatność przy odbiorze, to pieniądze musi odebrać w jednym ze sklepów stacjonarnych Bershka. Zwrot środków następuje do 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Bershka informuje klienta o planowanej wypłacie po zatwierdzeniu zwrotu.

Warto pamiętać o tym, że Bershka może odrzucić roszczenia klienta, jest produkty nie zostały przesłane lub przedstawione po obowiązującym terminie lub też wówczas, gdy ich stan nie będzie idealny.

Na jaki adres przesłać zwrot Bershka?

Produkty Bershka można zwrócić samodzielnie. Bez problemu paczkę nadaje się za pośrednictwem poczty lub kurierem. Szczególnie ta druga opcja cieszy się zaufaniem klientów. Przesyłkę ze zwrotem Bershka należy wysłać na adres:

Spedimex–Bershka

Sosnowiec 15a,
95-010 Stryków

Paczka do Bershka musi być wysłana w terminie do 14 dni od momentu, gdy klient poinformował sklep o odstąpieniu od umowy. W przypadku wybrania tej formy zwrotu konsument ponosi bezpośrednie koszty.

 

Wyślij zwrot do Bershka (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do Bershka (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT