Załóż bezpłatne konto

Jak nadać paczkę w Inpost

 

Kurier Paczkomaty Inpost nadaj paczkę
InPost paczkomaty umożliwiają wysłanie paczki wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Może to być w drodze z pracy, na zakupy czy w czasie spaceru. To doskonała alternatywa, jeśli nie chcesz czekać na przyjazd kierowcy. Poza tym niezwykle atrakcyjny ma InPost cennik, a dzięki temu można szybko i tanio nadać przesyłkę do odbiorcy w całym kraju. Sama procedura nadania jest również bardzo intuicyjna.

Paczkomaty InPost online

InPost nadanie paczki sprowadził do kilku prostych i szybkich czynności. Dzięki temu online możemy wypełnić formularz, następnie płacimy usługę przez bankowość elektroniczną, drukujemy etykietę przewozową, którą oczywiście należy nakleić na paczkę, a całość dostarczyć do wybranego przez siebie paczkomatu.

Jak wysłać paczkę w paczkomacie InPost?

InPost w paczkomatach przyjmuje przesyłki w trzech gabarytach. Maksymalna waga paczki nie może przekroczyć 25 kilogramów. Same wymiary określane literami są oczywiście związane z wielkością skrzynek, jakie znajdują się w automatach. I tak paczki można nadawać w trzech gabarytach – A (64 x 38 x 8 cm), B (64 x 38 x 19 cm) i C 64 x 38 x 41 cm. Określenie wymiarów jest niezbędne do tego, by bezpiecznie skorzystać z paczkomatu InPost. Nadaj paczkę i wróć do swoich zadań, a kurier dołoży starań, by znalazła się ona jak najszybciej u odbiorcy. 

Usługi InPost

InPost kurier i paczkomaty to jedna z prężniej rozwijających się firm na rynku. Specjalne automaty ułatwiają klientom zarządzanie przesyłkami. Obecnie na terenie Polski znajduje się ich ponad 7000, a wiele lokalizacji jest wskazywanych przez samych mieszkańców. Dzięki temu marka doskonale odpowiada na potrzeby nadawców i odbiorców. Udostępnia InPost śledzenie przesyłek online. Dzięki temu zostaniemy poinformowani o tym, że odbiorca odebrał przesyłkę. W przypadku pytań czy problemów warto wybrać InPost kontakt. Specjaliści pomogą zarówno w procesie nadawania paczki, jak i wówczas, gdy z jakiś powodów nie dotrze ona do odbiorcy.

Sprawdź ceny paczkomatów Inpost dla Twojej przesyłki

 

Wyceń swoją paczkę