Załóż bezpłatne konto

Cenniki kuriera GLS

 

Popularny kurier GLS dostarcza przesyłki szybko i rzetelnie. Charakterystyczne logo jest symbolem jakości i dlatego właśnie przewoźnik chętnie wybierany jest przez klientów indywidualnych i biznesowych. Także atrakcyjny cennik GLS sprawia, że nadawcy także z sektora e-commerce korzystają z usług tego kuriera.

Ile kosztuje paczka GLS?

To, ile zapłacimy GLS za wysyłkę koperty z dokumentami czy paczki, jest zależnie przede wszystkim od podstawowych parametrów przesyłki takich jak waga i wymiary. Poza tym cennik kuriera przewiduje również dodatkowe opłaty w momencie, gdy przesyłka będzie miała nieregularny kształt lub też zostanie zapakowana niezgodnie z wytycznymi i będzie wymagała ręcznego sortowania. Na cenę GLS wpływ mają również wybrane opcje dodatkowe. Nie są obowiązkowe, ale pomagają dopasować usługę do swoich potrzeb. Klienci często wybierają na przykład pobranie lub dodatkowe ubezpieczenie czy też dokumenty zwrotne. Dodatkowym kosztem GLS jest także usługa ekspresowa. Pozwala jednak zaoszczędzić czas. Natomiast tak popularny moduł śledzenia przesyłki jest bezpłatny.

 

Cennik GLS exportowy

 Cennik GLS eksportdoxDo 2 kgDo 3 kgDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgDo 20 kgDo 25 kgDo 31.5 kgDo 40 kg
Austria61,6061,6079,8079,8082,6091,00103,60103,60162,40162,40
Belgia67,2067,20105,00105,00109,20116,20127,40127,40190,40190,40
Bułgaria77,0077,00152,60152,60158,20163,80175,00175,00231,00231,00
Chorwacja71,4071,40109,20109,20113,40119,00128,80128,80175,00175,00
Czechy63,0063,0067,2067,2071,4074,2082,6082,60117,60117,60
Dania68,6068,6095,2095,2099,40107,80121,80121,80183,40183,40
Estonia99,4099,40116,20116,20121,80127,40137,20137,20264,60264,60
Finlandia137,20137,20191,80191,80197,40201,60212,80212,80471,80471,80
Francja98,0098,00116,20116,20121,80131,60151,20151,20259,00259,00
Grecja201,60201,60285,60285,60466,20648,201 009,401 009,401 895,601 895,60
Hiszpania107,80107,80189,00189,00193,20198,80207,20207,20333,20333,20
Holandia68,6068,6093,8093,8098,00106,40119,00119,00183,40183,40
Irlandia155,40155,40173,60173,60176,40183,40187,60187,60337,40337,40
Litwa82,6082,6088,2088,2093,8099,40106,40106,40205,80205,80
Luksemburg72,8072,8096,6096,60100,80110,60124,60124,60193,20193,20
Łotwa91,0091,00105,00105,00106,40109,20114,80114,80196,00196,00
Niemcy60,2060,2081,2081,2084,0093,80100,80100,80219,80219,80
Portugalia92,4092,40177,80177,80184,80191,80205,80205,80267,40267,40
Rumunia102,20102,20137,20137,20142,80148,40159,60159,60210,00210,00
Słowacja61,6061,6078,4078,4082,6092,40100,80100,80137,20137,20
Słowenia81,2081,20117,60117,60123,20130,20142,80142,80194,60194,60
Szwecja106,40106,40148,40148,40151,20161,00173,60173,60323,40323,40
Węgry81,2081,2095,2095,2098,00102,20109,20109,20145,60145,60
Wielka Brytania i Irlandia Północna78,4078,4099,4099,40107,80112,00120,40120,40240,80240,80
Włochy95,2095,20137,20137,200,00145,60154,00154,00264,60264,60



Cennik GLS importowy

 Cennik GLS importdoxDo 2 kgDo 3 kgDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgDo 20 kgDo 25 kgDo 31.5 kgDo 40 kg
Austria136,60136,60154,80154,80157,60166,00178,60178,60237,40237,40
Belgia142,20142,20180,00180,00184,20191,20202,40202,40265,40265,40
Bułgaria152,00152,00227,60227,60233,20238,80250,00250,00306,00306,00
Chorwacja146,40146,40184,20184,20188,40194,00203,80203,80250,00250,00
Czechy138,00138,00142,20142,20146,40149,20157,60157,60192,60192,60
Dania143,60143,60170,20170,20174,40182,80196,80196,80258,40258,40
Estonia174,40174,40191,20191,20196,80202,40212,20212,20339,60339,60
Finlandia212,20212,20266,80266,80272,40276,60287,80287,80546,80546,80
Francja173,00173,00191,20191,20196,80206,60226,20226,20334,00334,00
Grecja276,60276,60360,60360,60541,20723,201 084,401 084,401 970,601 970,60
Hiszpania182,80182,80264,00264,00268,20273,80282,20282,20408,20408,20
Holandia143,60143,60168,80168,80173,00181,40194,00194,00258,40258,40
Irlandia230,40230,40248,60248,60251,40258,40262,60262,60412,40412,40
Litwa157,60157,60163,20163,20168,80174,40181,40181,40280,80280,80
Luksemburg147,80147,80171,60171,60175,80185,60199,60199,60268,20268,20
Łotwa166,00166,00180,00180,00181,40184,20189,80189,80271,00271,00
Niemcy135,20135,20156,20156,20159,00168,80175,80175,80294,80294,80
Portugalia167,40167,40252,80252,80259,80266,80280,80280,80342,40342,40
Rumunia177,20177,20212,20212,20217,80223,40234,60234,60285,00285,00
Słowacja136,60136,60153,40153,40157,60167,40175,80175,80212,20212,20
Słowenia156,20156,20192,60192,60198,20205,20217,80217,80269,60269,60
Szwecja181,40181,40223,40223,40226,20236,00248,60248,60398,40398,40
Węgry156,20156,20170,20170,20173,00177,20184,20184,20220,60220,60
Wielka Brytania i Irlandia Północna153,40153,40174,40174,40182,80187,00195,40195,40315,80315,80
Włochy170,20170,20212,20212,2075,00220,60229,00229,00339,60339,60

 

 

Zapraszamy do wyceny przesyłki kurierskiej