Załóż bezpłatne konto

Godziny przyjazdu kuriera FedEx

 

Kurier FedEx logoNiezależnie od tego, czy wysyłamy przesyłki z dokumentami, małe paczki do 70 kilogramów czy też duże palety oczekujemy, że bezpiecznie i szybko dotrą one do odbiorcy. FedEx dzięki sieci centrów logistycznych oraz dużej bazie transportowej realizuje zlecenia w jak najkrótszym czasie. FedEx godziny pracy w dużej mierze dostosowuje do potrzeb klientów. Standardowo kurierzy rozwożą i małe i większe przesyłki w godzinach 08:00–18:00 i są w stałym kontakcie z odbiorcami. Dzięki temu mogą odpowiednio zaplanować trasę, by paczki docierały szybko i sprawnie.

Standardowo kurier FedEx odbiera przesyłki krajowe ze wskazanego adresu oraz dostarcza do adresata na następny dzień roboczy. Paczki do 30 kilogramów dostarczane są door-to-door, cięższe w systemie „burta-burta”. W ten sam sposób do odbiorcy zostanie doręczona przesyłka dłużycowa. Palety natomiast dostarcza się w serwisie „rampa – rampa”.

Bez umowy - wysyłaj tanio palety kurierem FedEx 

WYCEŃ PALETĘ

 

Kurierzy FedEx czas dostawy normalizują w taki sposób, aby przesyłki jak najszybciej docierały do odbiorców. W tej materii warto również korzystać z niezwykle praktycznej i popularnej opcji śledzenia przesyłek. Najprościej to sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej zakładki na stronie internetowej, w której po wpisaniu numeru przewozowego od razu widzimy, gdzie znajduje się się przesyłka oraz uzyskujemy informację od FedEx, w jakich godzinach przewidywalnie kurier może doręczyć paczkę. Pozwala to odpowiednio zaplanować dzień w oczekiwaniu na doręczenie przesyłki. Dedykowane opcje odbierania i doręczania przesyłek w dużej mierze odpowiadają na potrzeby klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki szybkim i profesjonalnym usługom FedEx odpowiada na zapotrzebowanie, dostosowując się do zmieniających się trendów oraz tempa naszego życia. Szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek to obecnie podstawa działalności wielu firm z rynku e-commerce oraz innych branż.


Zobacz też: