Załóż bezpłatne konto

Zwrot pobrań zawsze na czas

 

Zwrot pobrania na czasJeśli prowadzisz firmę, sklep internetowy czy też handlujesz na aukcjach zostawiasz swoim klientom różne możliwości dostawy, jak również płatności za towar. Od tych dwóch aspektów jest uzależniony termin dostarczenia przesyłki i przede wszystkim opłata za nią. Pomimo rosnącego rynku przelewów elektronicznych w dalszym ciągu wielu klientów wybiera wysyłkę za pobraniem.

Wybierz przesyłkę za pobraniem

Przede wszystkim taki rodzaj płatności zabezpiecza odbiorcę przed nieuczciwym sprzedającym. Po drugie, zazwyczaj wysyłka towaru od nadawcy następuje szybciej, bo nie musi on czekać na zaksięgowanie wpłaty. W dużym skrócie taki rodzaj zapłaty za paczkę polega na uregulowaniu należności kurierowi dopiero w momencie odbieranie paczki. Warto pamiętać, że taka opcja nie daje nam możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odebraniem.

Kiedy dostanę zwrot pobrania?

Z drugiej strony dla nadawcy przesyłka pobraniowa jest pewnego rodzaju zablokowaniem pieniędzy. Musi on czekać na zwrot pieniędzy od firmy kurierskiej, co następuje zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych. Mając na uwadze, że czas jest dla ciebie ważny gwarantujemy jak najszybszą realizację pobrań. Podczas zamawiania zobaczysz ilość dni na zwrot przy każdym kurierze w ebox24. My ze swojej strony zapewniamy przekazanie pieniędzy na twoje konto bez zbędnej zwłoki.

Nie przetrzymujemy pobrań

Terminowy zwrot pobraniaJako doświadczony broker współpracujący z wieloma sklepami internetowymi, które wysyłają bardzo dużo przesyłek pobraniowych, gwarantujemy ci najlepsze ceny i rzetelną usługę. Nie przetrzymujemy pobrań i realizujemy przelewy w jak najkrótszym czasie po otrzymaniu ich od naszego podwykonawcy lub bezpośrednio na twoje konto w przypadku K-EX. O każdym zwrocie z naszego systemu zostaniesz przez nas poinformowany. Przelewy są wykonywane najprędzej w dniu dostawy, jeśli nastąpi ona do godziny 14:00, a najpóźniej w ciągu kilkunastu dni roboczych.

Jesteśmy profesjonalistami

Dbamy o wizerunek uczciwej firmy, uczestniczymy w Programie Rzetelna Firma Krajowego Rejestru Długów BIG S.A., by zapewnić naszym klientom najlepsze usługi. Realizujemy przesyłki za pobraniem na terenie Polski. Dajemy poczucie bezpieczeństwa odbiorcy, a nadawcy komfort terminowego zwrotu pobrania.

Wyślij swoją paczkę z nami.

 

Może Cię zainteresować także: