Załóż bezpłatne konto

Zwroty towaru do Top Secret

 

Sklepy Top Secret to dobry adres dla tych wszystkich, którzy chcą ubierać się modnie, cenią wygodę oraz casualowe trendy. Polska marka jest chętnie wybierana przez kobiety i mężczyzn, a kolekcje na każdą porę roku pozwalają zaznaczyć również indywidualny charakter. Top Secret to dwie linie – City i Casual oraz kolekcja męska. Natomiast serie Fashion Collection są przeznaczone dla wymagających klientów. Poza tym w ofercie znaleźć można także dodatki oraz akcesoria, które podkreślają nieszablonowy outfit. Niezmiennie marka kusi ciekawym wzornictwem oraz atrakcyjnymi cenami. Klienci mogą także bez problemu zwrócić towary Top Secret.

Zwroty towaru do Top Secret

Jak zrobić zwrot Top Secret?

Ci, którzy kupili towary przecenione w sklepie internetowym, mogą odstąpić od umowy z Top Secret w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Przy zakupie produktów nieobjętych promocją czy też przeceną na zwrot w Top Secret klient ma 30 dni. Za każdym razem nie ma też obowiązku podawania przyczyny decyzji.

Jakie dokumenty dołączyć do zwrotu Top Secret?

Każdy zwrot towaru Top Secret jest związany z poinformowaniem sprzedawcy o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej. Najlepiej jest odpowiednie jednoznaczne oświadczenie wysłać pocztą lub faksem. Można również wypełnić formularz odstąpienia od umowy Top Secret i wysłać mailem na adres: bok@topsecret.pl. Stosowny dokument jest również dostępny w panelu klienta sklepu online. Formularz można pobrać także ze strony internetowej Top Secret (link).

Jak zwrócić towary w sklepach stacjonarnych?

Zwrot towarów Top Secret w punktach odbioru jest bardzo wygodną opcją. Wystarczy przyjść do wybranego sklepu stacjonarnego marki. Znajdują się one na terenie całej Polski – najczęściej w centrach handlowych. Przy dokonywaniu zwrotu w sklepie stacjonarnym Top Secret należy mieć przy sobie dowód zakupu. Najczęściej będzie to paragon lub faktura. Można również pokazać potwierdzenie płatności kartą czy wyciąg z konta. Towary muszą być dostarczone do sklepu w terminie do 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Trzeba również podać numer zamówienia.

Koszty zwrotu Top Secret

Sklep Top Secret potwierdzi otrzymanie oświadczenia lub formularza zwrotu. Trzeba wówczas przygotować paczkę i wysłać ją do Top Secret lub też dostarczyć rzeczy do sklepu stacjonarnego w ciągu 14 dni. Zwrot środków zostanie zrealizowany w najkrótszym możliwym czasie. Top Secret oddaje również koszty dostarczenia produktów poza opłatami dodatkowymi, które mogą wynikać z wybrania innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę.

Na jaki adres wysłać zwrot w Top Secret?

Przesyłkę ze zwrotem Top Secret należy wysłać na adres:

Top Secret sp. z o.o. 
ul. Żniwna 10/14,
94-250 Łódź
z dopiskiem „ZWROT” na kopercie

Paczkę można wysłać pocztą lub kurierem. W tym drugim wypadku można dopasować usługę do swoich potrzeb, a także znaleźć idealną dla siebie opcję. 

Do paczki ze zwrotem Top Secret należy zapakować towary oraz dowód zakupu. Paczkę trzeba wysłać w terminie 14 dni od dnia poinformowania o odstąpieniu od umowy. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego na przesyłce zwrotnej.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem Top Secret?

Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie przygotowanie paczki ze zwrotem Top Secret. Chodzi o to, by nie została ona uszkodzona na żadnym etapie transportu. Kurier również dołoży starań, by przesyłka dotarła w jak najkrótszym możliwym czasie.

Kiedy Top Secret zwraca pieniądze?

Top Secret zwraca pieniądze w najkrótszym możliwym czasie. Warto przy tym podkreślić, że klient będzie ponosić koszty zmniejszenia wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób, czyli taki, który wykracza poza sprawdzenie charakteru, cech i funkcjonowania towaru w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Płatność od Top Secret jest realizowana w terminie 14 dni. Zazwyczaj jest wykorzystywana ta sama droga, którą klient zapłacił za zakupy. W przypadku płatności przy odbiorze zwrot Top Secret wpłynie na konto wskazane przez klienta w formularzu odstąpienia od umowy. Konsumenci, którzy otrzymali fakturę VAT, na adres poczty elektronicznej dostaną korektę dokumentu.

Reklamacja produktów Top Secret

Reklamacji w Top Secret podlegają towary z wadą fizyczną lub prawną (rękojmia). Klient ma prawo skorzystać z tej możliwości przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy kupującemu.

Na jakie adres wysłać reklamację Top Secret?

Przesyłkę z reklamacją Top Secret należy wysłać na adres sprzedawcy:

Top Secret sp. z o.o. 
ul. Żniwna 10/14,
94-250 Łódź
z dopiskiem „REKLAMACJA” na kopercie

lub dostarczyć do punktu odbioru Top Secret.

Lista sklepów stacjonarnych dostępna jest na stronie internetowej (link)

Poza towarami w przesyłce z reklamacją Top Secret musi znaleźć się również dowód zakupu - paragon fiskalny, faktura VAT lub inny dowód zawarcia transakcji. Może to być na przykład potwierdzenie płatności kartą czy wyciąg z konta. Formularz reklamacyjny Top Secret musi być natomiast przesłany pocztą elektroniczną na adres bok@topsecret.pl. Ten dokument jest również dostępny w panelu klienta sklepu internetowego Top Secret.

Reklamację są rozpatrywane przez Top Secret w ciągu14 dni od daty złożenia oświadczenia wraz z opisem przyczyny reklamacji i żądaniem klienta. Sklep może zaproponować obniżenie ceny albo odstąpienie od umowy. Może również wymienić towar na wolny od wad albo wadę usunąć.

 

Wyślij zwrot do Top Secret (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do Top Secret (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT