Załóż bezpłatne konto

Kurier AMBRO

 

Kurier AMBRO Express logo Kurier Ambro to przede wszystkim doświadczenie, profesjonalna flota samochodów oraz najwyższe standardy obsługi. Dzięki temu może on zagwarantować bezpieczne i terminowe doręczenia zgodnie z wytycznymi klienta. Przewoźnik dostarcza przesyłki standardowe i niestandardowe, a także te, które wymagają specjalistycznej obsługi. Dlatego jest wybierany przez klientów biznesowych i indywidualnych w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech. Przez lata przewoźnik wyspecjalizowała się w transporcie części samochodowych, a warto pamiętać, że to coraz prężniej rozwijający się sektor. Bez problemu można nadać również paczki wielkogabarytowe takie jak na przykład meble.

Wysyłka części samochodowych Ambro

To części samochodowe stanowią najważniejszy punkt w ofercie kuriera Ambro. Ze względu na ciężar, kształt, wielkość i podatność na uszkodzenia należą do ładunków trudnych, a w ofertach wielu kurierów znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie. Części samochodowe wymagają oczywiście odpowiedniego przygotowania do drogi, a także dobrego zapakowania, które zminimalizuje ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Kurier Ambro dostarcza więc do odbiorców i indywidualnych, warsztatów czy sklepów takie elementy jak maski samochodowe, skrzynie biegów czy też silniki z najwyższą troską o ich bezpieczeństwo. Poza tym przewoźnik oferuje również szybką realizację zleceń.

Cennik Ambro

Atrakcyjny cennik Ambro jest kolejnym argumentem, dla którego klienci chętnie sięgają po ofertę tego przewoźnika. Dodatkowo proponowane są również różnego rodzaju opcje dodatkowe, które pozwalają spersonalizować usługę. Klienci chętnie korzystają z modułu śledzenia przesyłek Ambro, który pozwala monitorować drogę paczki do odbiorcy, a także jest informacją, że odebrał on ładunek. Zarządzanie terminami jest szczególnie istotne dla sklepów internetowych, mechaników i klientów indywidualnych. W branży samochodowej czas jest na wagę złota. Ambro oferuje również takie opcje dodatkowe jak mobilne powiadomienia, różne metody płatności, deklarację wartości.

Jak zapakować paczkę z częściami samochodowymi?

Ambro wymaga tego, by przygotować części samochodowe do wysyłki. Najlepiej w tym celu wykorzystać folię bąbelkową, tekturę oraz strecz. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na elementy podatne na uszkodzenia takie jak narożniki czy wystające części. One będą wymagać dodatkowej ochrony. Przesyłka niestandardowa wymaga również odpowiedniego oznaczenia. Kurier Ambro dostarcza paczki o maksymalnej wadze do 50 kilogramów. Natomiast suma trzech boków nie może natomiast przekroczyć 400 centymetrów. Części samochodowe muszą być również czyste i nie mogą zawierać płynów eksploatacyjnych.

Wysyłka mebli Ambro

Kurier Ambro dostarcza również przesyłki wielkogabarytowe. Wśród nich często nadawane są meble czy sprzęt AGD. Dzięki samochodom wyposażonym w windy lub podnośniki, specjalne maty ochronne oraz pasy mocujące kierowca jest w stanie dostarczyć nawet duże ładunki prosto do odbiorcy niezależnie od tego, czy kupił nowe meble, przeprowadza się czy też wysyła coś znajomym. Warto również poprosić o indywidualną wycenę.

 

Sprawdź cenniki kuriera AMBRO