Załóż bezpłatne konto

Tani kurier krajowy

 

Tani kurier krajowySzukasz sprawdzonego kuriera, który oprócz rzetelności będzie mógł Ci zaproponować najlepsze ceny? Jesteś na dobrej stronie. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi możemy Ci ofertę zaproponować najlepszą z możliwych.

Zastanawiasz się, skąd wynikają różnice cenowe na oficjalnych stronach przewoźników a tymi u brokerów? Nasza firma skupia w sobie wiele możliwości, jest w stanie obsługiwać wielu kontrahentów, a co za tym idzie przez ręce naszych kurierów przewija się kilkaset paczek miesięcznie. To pozawala nam negocjować najlepsze warunki dla naszych klientów.

Tani kurier nic nie traci na swojej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by odebrać od Ciebie przesyłkę w dogodnym dla Ciebie terminie i najszybciej, dbając o jej bezpieczeństwo, dostarczyć ją do odbiorcy. Każdą w paczek traktujemy priorytetowo niezależnie od tego, czy jest to mała koperta, czy duża i ciężka paleta. Dzięki naszym kalkulatorom od razu będziesz wiedział, ile zapłacisz za przesyłkę, jakie są opcje dodatkowe i kiedy paczka będzie u odbiorcy. Sam w zaciszu domu lub biura możesz śledzić przesyłki w Internecie lub na urządzeniach mobilnych.

Tani kurier z doświadczeniemRóżnice cenowe  pomiędzy ofertą naszej firmy a wyceną na stronach firm, z których korzystamy są bardzo duże. Dla naszych klientów mamy specjalne warunki i gwarantujemy najlepsze ceny za usługi kurierskie. Dla przykładu, nadając paczkę o wadze 10 kg i wymiarach 10x20x5 cm na naszej stronie możesz już znaleźć kuriera od 12 zł. netto, natomiast w ofercie naszych przewoźników opłata za tę samą paczkę wynosi w UPS 47,07 zł, w DPD 23,99 zł, K-EX 23,85 zł, DHL 60,82 zł. Z prostej kalkulacji wynika, że oferta brokera kurierskiego może być nawet kilka razy tańsza od ceny samego przewoźnika. Warto więc szukać taniego kuriera z dobrym doświadczeniem.

Tani kurier jest przede wszystkim konkurencyjny, ponieważ argument cenowy jest pierwszym, który decyduje o wyborze przewoźnika. Zwracamy jednak uwagę również na jakość naszych usług oraz czas dostarczenia przesyłki. Różne opcje dodatkowe pozwalają również dostosować nasze możliwości do Twoich potrzeb.

Sprawdź, który kurier ma najlepszą ofertę dla Ciebie.

 

Może Cię zainteresować także: