Załóż bezpłatne konto

Twój Solidny i Tani Kurier

Naszą siłą jest solidność, dlatego zachęcamy gorąco do skorzystania
z naszych usług.

Kurier paleta krajowa

Tani kurier bez umowy

Tanie palety kurierem

Kurierzy najczęściej przewożą niewielkie standardowe paczki. Zdarza się jednak, że mamy do nadania większą i cięższą przesyłkę, która musi być transportowana na palecie. Najczęściej z tego rodzaju transportu korzystają firmy, ale może się również zdarzyć, że klienci indywidualni zamawiają specjalistyczne usługi. Kurierzy szybko i rzetelnie przewożą duże i niestandardowe przesyłki, o ile są one poprawnie zamocowane na znormalizowanej europalecie.

Jak nadać paletę?

Palety umożliwiają nadanie ładunku o maksymalnej wadze do 1000 kilogramów i różnych wymiarach. Zazwyczaj ograniczenie dotyczy tylko tego, by rzeczy nie wykraczały poza obrys podstawy. Poza tym, że jest to jedyna możliwość, by nadać duże i ciężkie przedmioty, to paleta również stabilizuje cały ładunek i pozwala go bezpieczniej przewozić. Warto pamiętać, że po tego typu przesyłkę przyjedzie kurier specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem i należy mu również przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Najczęściej palety są również odbierane w systemie rampa-rampa. Najlepsi przewoźnicy w swoich ofertach mają usługi związane z transportem palet. Te wyróżniają się doskonałą jakością oraz szybkim czasem realizacji. Poza tym koszt takiego zlecenia jest również atrakcyjny.

Wysyłka palet krajowych

Paletę podobnie jak każdą inną przesyłkę wyceniamy w specjalnym formularzu zamówienia. To tam wpisujemy podstawowe parametry takie jak waga czy też wymiary oraz wybieramy opcje dodatkowe. Niektóre z nich również wpływają na cenę ostateczną. Warto pamiętać o tym, że waga (około 25 kg) oraz wysokość (14,4 cm) podstawy również wchodzą w parametry przesyłki. Bardzo istotną kwestią jest również samo opakowanie palety i jej przygotowanie do drogi. To gwarantuje jej bezpieczeństwo oraz innym paczką. Po wypełnieniu formularza otrzymamy szereg różnych ofert przewoźników wraz z prognozowanym czasem doręczenia. Po wybraniu najatrakcyjniejszej i opłaceniu wystarczy czekać na przyjazd kuriera. Drogę palety do odbiorcy można śledzić w dedykowanym panelu. Jest to opcja bezpłatna szczególnie chętnie wybierana przez firmy, którym zależy na terminowym realizowaniu zleceń.

Aktualności

Wysyłka części samochodowych kurierem

Zastanawiasz się, jakim kurierem wysłać części samochodowe? Dobrze trafiłeś. Pozostajemy do dyspozycji zarówno jeśli chodzi o transport opon, zderzaków, silników, masek samochodowych czy pozostałych autoczęści. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowana kwestia. Wystarczy zdobyć podstawową wiedzę na temat zlecania takiego trans...
Czytaj dalej »

Dopłata do przesyłki kurierskiej

Dziś odpowiadamy na bardzo często pojawiające się pytanie, a mianowicie: kiedy można oczekiwać dopłat do przesyłek kurierskich? Wydaje się, że firmy kurierskie często zwracają uwagę na kwestie dopłat, ale tej wiedzy nigdy nie za wiele. I nam zależy na tym, aby nasi klienci nie byli narażeni na dodatkowe koszty.Do dyspozycji naszym kooperantom ud...
Czytaj dalej »
Zamówienia w 5 kroków
Znak jakości Q
Integracja z Allegro
Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi: Visa, MasterCard, Maestro

Tylko zaufani kurierzy

Kurier DHL

Tani kurier DHL Kurier DHL jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Przede wszystkim przewoźnik działa w 220 krajach i jest w stanie dostarczać małe przesyłki i duże palety w każdy zakątek globu. Poza atrakcyjnymi cenami i całą paleta opcji dodatkowych klientów indywidualnych oraz biznesowych przyciąga szybka realizacja zleceń. DHL korzysta z różnych rodzajów transportu, a dzięki współpracy z różnymi partnerami jest w stanie dostosować ofertę do potrzeb klientów także tych z sektora e-commerce. To sprawia również, że przesyłki, nawet te wymagające specjalnej obsługi, szybko i w nienaruszonym stanie docierają do odbiorców.

Kurier DPD

Tani kurier DPD Profesjonalny kurier DPD to marka ciesząca się w Polsce dużym zaufaniem. Przede wszystkim przewozi paczki i palety nadawane przez klientów indywidualnych i biznesowych niemalże każdy zakątek Europy. Szybka realizacja zleceń oraz szczególna dbałość o rzetelną realizację usług sprawiają, że liczba zadowolonych odbiorców stale rośnie. Poza tym DPD oferuje cały wachlarz różnych opcji, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb.

Kurier UPS

Tani kurier UPS Charakterystyczny logotyp i kolory kuriera UPS dla wielu osób są synonimem najwyższej jakości realizacji zleceń. Przewoźnik dba o szybkie dostarczanie paczek i palet do klientów na całym świecie oraz przykłada szczególną uwagę do jakości usług. Dzięki temu klienci indywidualni oraz biznesowi mogą być pewni, że nawet wymagające specjalnej obsługi dostaną dostarczone bez problemów. Poza tym można również wybierać z całej palety opcji dodatkowych, by jak najlepiej spersonalizować usługę. Klientów przyciągają również atrakcyjny cennik oraz cała paleta możliwości.

Kurier FedEx

Tani kurier FedEx Kurier FedEx swoją ofertę kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Szybko rzetelnie dostarcza paczki i palety do odbiorców na całym świecie, wykorzystując rozbudowaną sieć transportową oraz doskonale rozlokowane centra logistyczne. FedEx korzysta z profesjonalnych samochodów oraz samolotów, którymi dostarcza przesyłki w niemalże każdy zakątek świata. Rozpoznawalne logo jest symbolem najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii a także szczególnej dbałości o tak cenny czas realizacji usług.

Jak zamówić kuriera? Sprawdź nasze poradniki:

Nietypowe przesyłki kurierskie:

Opony samochodowe - jaki kurier?
Koła i felgi samochodowe kurierem
Rower kurierem
Części samochodowe - jaki kurier?