Załóż bezpłatne konto

Zwroty sprzętu w Multimedia

 

Jednym z popularnych dostawców usług telewizji cyfrowej i analogowej są Multimedia. W ofercie marki znaleźć można również podłączenie internetu szerokopasmowego oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Pakiety dostosowane są do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki połączeniu różnych usług w Multimedia zyskuje się zdecydowanie tańsze opcje. Poza tym dostawca oferuje również szereg dodatkowych możliwości takich jak wypożyczalnia filmów, podłączenie internetu bezprzewodowego, VOD oraz kanały premium - HBO, HBO GO, CANAL+. Trzeba pamiętać o tym, że po zakończeniu umowy lub po jej rozwiązaniu należy sprzęt zwrócić do Multimedia.

Zwroty sprzętu w Multimedia

Jak zwrócić sprzęt do Multimedia?

Na podstawie umowy z Multimedia sprzęt jest dzierżawiony klientowi. Po zakończeniu zobowiązania niezależnie od przyczyny należy go oddać do dostawcy. Jeśli z innych powodów chcesz lub musisz zwrócić sprzęt Multimedia, skontaktuj się z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 244-244-244 lub poprzez mail.

W jakim terminie należy zwrócić sprzęt do Multimedia Polska?

Terminy zwrotu sprzętu do Multimedia reguluje umowa. Klient ma na to trzy dni od momentu jej rozwiązania lub wygaśnięcia, chyba że strony ustalą inny czas.

Gdzie należy dostarczyć urządzenia Multimedia?

Nie ma możliwości odesłania sprzętu Multimedia do jakiegokolwiek punktu stacjonarnego. Klient ma obowiązek osobiście oddać urządzenia w placówce. Na stronie internetowej Multimedia można znaleźć listę punktów. Każdy taki zwrot musi być potwierdzony przez pracownika. Tym samym poświadcza on, że dopełniliśmy formalności, a sprzęt został oddany niezniszczony.

Jak oddać sprzęt w punktach stacjonarnych Multimedia?

Klient, zwracając urządzenia w punkcie stacjonarnym, otrzymuje potwierdzenie, że spełnił wszystkie zobowiązania wynikające z umowy. Warto wszelkie dokumenty przechowywać przez kilka miesięcy.

 

Wyślij zwrot do Multimedia (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do Multimedia (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT