Załóż bezpłatne konto

Platforma kurierska

 

Niezależnie od tego, czy prowadzimy sklep internetowy, wysyłamy paczki biznesowe, czy też zdarza się nam szukać przewoźnika do prywatnej przesyłki, zawsze najpierw mamy do czynienia z platformą kurierską. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które prowadzi nas przez wszystkie elementy zamawiania kuriera.

Jak zamówić kuriera?

Jak zamówić kuriera przy pomocy platforya kurierskiejŻeby zamówić kuriera, potrzebujemy komputera z dostępem do Internetu lub urządzenia mobilnego oraz drukarki. Niektóre firmy przewozowe dopuszczają możliwość wysyłki bez wydrukowanego listu przewozowego. Sama procedura wezwania kuriera jest intuicyjna i wymaga od nas tylko i wyłącznie działań w sieci. Na ebox24.pl już na etapie wyceny można poznać oferty najlepszych firm kurierskich z bardzo atrakcyjnymi cenami. Sam moduł zamawiania dostępny jest codziennie, przez całą dobę. Warto przed samym wpisaniem danych zapakować przesyłkę i dokładnie ją zmierzyć i zważyć. Otwierając stronę internetową ebox24.pl, zostaniemy poproszeni o wpisanie podstawowych parametrów paczki oraz danych adresowych nadawcy i odbiorcy. Pierwszy kontakt z aplikacją to również możliwość wyboru opcji dodatkowych – wskazania sumy ubezpieczenia, pobranie czy awizacja oraz wiele innych. To wszystko ma wpływ na konkretne oferty cenowe oraz to, czy usługa będzie wykonana dokładanie tak, jak tego chcemy. Warto zwrócić uwagę, że przyjazna grafika oraz wyjaśnienie najważniejszych pojęć znacznie ułatwiają korzystanie z aplikacji.

Wybór najlepszej oferty

Wybór najlepszej oferty kurierskiejPo wprowadzeniu i zaakceptowaniu danych zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, na której będą oferty różnych firm kurierskich wraz z cenami oraz szczegółowymi danymi. To moment, w którym wybieramy najbardziej atrakcyjną ofertę. Podajemy szczegółowe dane, realizujemy opłatę online według standardów bankowości elektronicznej oraz drukujemy list przewozowy. Cała procedura trwa klika chwil nawet dla osób, które pierwszy raz mają kontakt z platformą kurierską. Pozostaje czekać na kuriera i przekazać mu przesyłkę. Warto pamiętać, że aby wysłać paczkę, nie trzeba podpisywać umowy czy też logować się, chociaż przy dłuższej współpracy ułatwia to całą procedurę.

Zobacz jak konkurencyjne ceny oferują kurierzy. Wyceń swoją paczkę.

 

Może Cię zainteresować także: