Załóż bezpłatne konto

Twój Solidny i Tani Kurier

Naszą siłą jest solidność, dlatego zachęcamy gorąco do skorzystania
z naszych usług.

Kurier paczka zagraniczna

Tani kurier bez umowy

Tani kurier zagraniczny

Coraz chętniej podróżujemy za granicę, emigrujemy, poszukujemy nowych kontaktów biznesowych i robimy zakupy. To powoduje, że stale rośnie ilość przesyłek zagranicznych, a przewoźnicy rozszerzają oferty, by takie usługi były atrakcyjne cenowo. Poza tym wszystkim zależy na szybkich i rzetelnych doręczeniach ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo każdej paczki czy koperty. Kurierem zagranicznym można nadać różne przesyłki, a szereg opcji dodatkowych pozwala również dopasować usługę do swoich potrzeb.

Jak wysłać przesyłkę zagraniczną?

Paczkę za granicę niezależnie od tego, czy jest to koperta z dokumentami, czy też paczka lub paleta nadajemy analogicznie do tej krajowej. W wybranych miejscach formularza wpisujemy podstawowe parametry takie jak waga i wymiary oraz podajemy dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Te elementy oraz oczywiście wybrane opcje dodatkowe mają znaczący wpływ przy wycenie całej usługi. Czas doręczenia będzie więc zależy i od odległości, jaką paczka musi pokonać i od wybranego sposobu doręczenia. W opcjach wielu przewoźników znaleźć można usługi ekspresowe, które są szybkie, ale zdecydowanie droższe. Do naszych najbliższych sąsiadów paczki będą docierały w ciągu maksymalnie dwóch dni. Im dalej, tym czas będzie dłuższy, a nadanie paczki poza Unię Europejską będzie również związane z procedurami celnymi oraz innymi restrykcjami wprowadzanymi przez dany kraj. To nie tylko wydłuża czas doręczenia, ale wymaga uzupełnienia formalności. Profesjonalni przewodnicy oczywiście pomagają także w tych kwestiach. Drogę paczki zagranicznej do odbiorcy można również śledzić w dedykowanym panelu. Jest to opcja bezpłatna i z niej właśnie najczęściej korzystają i nadawcy, i odbiorcy, a szczególnie sklepy internetowe, którym zależy na terminowych doręczeniach.

Wysyłka paczek za granicę

Dużą część przesyłek zagranicznych stanowią te nadawane przez firmy oraz sektor e- commerce. Kurierzy dają gwarancję, że dotrą one do odbiorcy w najkrótszym możliwym czasie, a to staje się podstawą prowadzonego biznesu. Od wybranego środka lokomocji zależny jest czas doręczenia, a takie opcje jak pobranie, dokumenty zwrotne czy też dodatkowe ubezpieczenie znacząco wpływają na komfort nadawania i odbierania paczek. Po wpisaniu parametrów w formularzu otrzymamy szereg ofert różnych firm wraz z prognozowanym czasem doręczenia. Po wyborze tej najatrakcyjniejszej i opłaceniu usługi wystarczy czekać na przyjazd kuriera, który odbierze przesyłkę międzynarodową i dostarczy ją do odbiorcy. To najlepszy, najpewniejszy i niebezpieczny sposób na wysyłanie paczek prywatnych i biznesowy w każdy zakątek świata.

Aktualności

Wysyłka części samochodowych kurierem

Zastanawiasz się, jakim kurierem wysłać części samochodowe? Dobrze trafiłeś. Pozostajemy do dyspozycji zarówno jeśli chodzi o transport opon, zderzaków, silników, masek samochodowych czy pozostałych autoczęści. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowana kwestia. Wystarczy zdobyć podstawową wiedzę na temat zlecania takiego trans...
Czytaj dalej »

Dopłata do przesyłki kurierskiej

Dziś odpowiadamy na bardzo często pojawiające się pytanie, a mianowicie: kiedy można oczekiwać dopłat do przesyłek kurierskich? Wydaje się, że firmy kurierskie często zwracają uwagę na kwestie dopłat, ale tej wiedzy nigdy nie za wiele. I nam zależy na tym, aby nasi klienci nie byli narażeni na dodatkowe koszty.Do dyspozycji naszym kooperantom ud...
Czytaj dalej »
Zamówienia w 5 kroków
Znak jakości Q
Integracja z Allegro
Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi: Visa, MasterCard, Maestro

Tylko zaufani kurierzy

Kurier DHL

Tani kurier DHL Kurier DHL jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Przede wszystkim przewoźnik działa w 220 krajach i jest w stanie dostarczać małe przesyłki i duże palety w każdy zakątek globu. Poza atrakcyjnymi cenami i całą paleta opcji dodatkowych klientów indywidualnych oraz biznesowych przyciąga szybka realizacja zleceń. DHL korzysta z różnych rodzajów transportu, a dzięki współpracy z różnymi partnerami jest w stanie dostosować ofertę do potrzeb klientów także tych z sektora e-commerce. To sprawia również, że przesyłki, nawet te wymagające specjalnej obsługi, szybko i w nienaruszonym stanie docierają do odbiorców.

Kurier DPD

Tani kurier DPD Profesjonalny kurier DPD to marka ciesząca się w Polsce dużym zaufaniem. Przede wszystkim przewozi paczki i palety nadawane przez klientów indywidualnych i biznesowych niemalże każdy zakątek Europy. Szybka realizacja zleceń oraz szczególna dbałość o rzetelną realizację usług sprawiają, że liczba zadowolonych odbiorców stale rośnie. Poza tym DPD oferuje cały wachlarz różnych opcji, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb.

Kurier UPS

Tani kurier UPS Charakterystyczny logotyp i kolory kuriera UPS dla wielu osób są synonimem najwyższej jakości realizacji zleceń. Przewoźnik dba o szybkie dostarczanie paczek i palet do klientów na całym świecie oraz przykłada szczególną uwagę do jakości usług. Dzięki temu klienci indywidualni oraz biznesowi mogą być pewni, że nawet wymagające specjalnej obsługi dostaną dostarczone bez problemów. Poza tym można również wybierać z całej palety opcji dodatkowych, by jak najlepiej spersonalizować usługę. Klientów przyciągają również atrakcyjny cennik oraz cała paleta możliwości.

Kurier FedEx

Tani kurier FedEx Kurier FedEx swoją ofertę kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Szybko rzetelnie dostarcza paczki i palety do odbiorców na całym świecie, wykorzystując rozbudowaną sieć transportową oraz doskonale rozlokowane centra logistyczne. FedEx korzysta z profesjonalnych samochodów oraz samolotów, którymi dostarcza przesyłki w niemalże każdy zakątek świata. Rozpoznawalne logo jest symbolem najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii a także szczególnej dbałości o tak cenny czas realizacji usług.

Jak zamówić kuriera? Sprawdź nasze poradniki:

Nietypowe przesyłki kurierskie:

Opony samochodowe - jaki kurier?
Koła i felgi samochodowe kurierem
Rower kurierem
Części samochodowe - jaki kurier?