Wysyłaj taniej po darmowej rejestracji!

Załóż bezpłatne konto

Zwroty towarów w sklepach Orsay

 

Sklep odzieżowy Orsay to jedna z rozpoznawalnych marek, która oferuje swoim klientom modne kolekcje na każdą porę roku. To odzież, która świetnie wpisuje się w casualowe trendy. Jest idealna na co dzień, choć oczywiście znaleźć też można kreacje idealne na wyjątkowe wyjścia czy też wpisujące się w trendy oficjalne. Sieciówka jest obecna przede wszystkim w galeriach handlowych. Poza zakupami stacjonarnymi dużym powodzeniem cieszą się transakcje na stronie internetowej Orsay. Bez problemu można również zwrócić czy reklamować produkty, jeśli nie spełnią naszych oczekiwań.

Zwroty towarów w sklepach Orsay

Jak reklamować towary w Orsay?

Jeśli odzież wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), można ją reklamować w Orsay. Należy pamiętać, aby postępować zgodnie z zaleceniami sklepu. Przede wszystkim należy zgłosić procedurę w formie pisemnej, wysyłając list na adres:

Ordipol Sp. z o.o.
zwroty E-SHOP

ul. Logistyczna 1,
55-040 Bielany Wrocławskie

Formularz reklamacji Orsay można również wysłać drogą elektroniczną na adres service@orsay.com. Poza tym klienci chętnie załatwiają formalności w sklepie stacjonarnym. Wówczas na miejscu podają wszystkie informacje i okoliczności, które dotyczą przedmiotu reklamacji Orsay. Sprzedawca może, jeśli taka jest wola klienta, doprowadzić produkt do zgodności z umową. Pomaga również poprawnie wypełnić zgłoszenie reklamacyjne. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, żeby podać swoje dane kontaktowe.

Jak długo Orsay rozpatruje reklamację?

Sklep dokłada starań, aby procedura reklamacyjna Orsay trwała jak najkrócej. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zgłoszenia. Zazwyczaj klienci są również zobligowani do wysłania produktów na koszt Orsay na adres:

Ordipol Sp. z o.o.
zwroty E-SHOP

ul. Logistyczna 1,
55-040 Bielany Wrocławskie

Jak zwrócić towary Orsay?

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość z Orsay w terminie 14 dni kalendarzowych, jeśli dokonał zakupów przez internet. Aby skorzystać z procedury zwrotu, trzeba złożyć stosowne oświadczenie i przesłać je na adres:

Ordipol Sp. z o.o.
zwroty E-SHOP

ul. Logistyczna 1,
55-040 Bielany Wrocławskie

Dokument można również wysłać w formie elektronicznej na adres service@orsay.com lub dostarczyć do dowolnego sklepu stacjonarnego Orsay. Warto pamiętać o tym, że bielizna i stroje kąpielowe mogą być zwrócone tylko wówczas, gdy mają oryginalne metki oraz są zabezpieczone specjalną folią wewnętrzną.

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy od Orsay?

W terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy Orsay zwraca kupującemu wszystkie koszty wraz z opłatą za wysyłkę produktu. Bierze się pod uwagę najtańszy możliwy sposób dostawy dostępny w sklepie internetowym marki. Orsay przekazuje pieniądze tą samą metodą, jakiej klient użył do zapłaty za zakupy, chyba że wskaże on inny sposób zwrotu. Nie może on jednak wiązać się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jak wysłać paczkę ze zwrotem Orsay?

Paczkę ze zwrotem Orsay należy wysłać w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpiło od umowy. Przesyłkę można nadać pocztą lub kurierem. Ta druga opcja jest szybka, tania i bezpieczna, a bez problemu można znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Na jaki adres wysłać paczkę ze zwrotem Orsay?

Przesyłkę ze zwrotem Orsay należy wysłać na adres:

Ordipol Sp. z o.o.
zwroty E-SHOP

ul. Logistyczna 1,
55-040 Bielany Wrocławskie

Zdarza się również, że sprzedawca proponuje punkt odbioru towaru.

Zmniejszenie wartości towaru – co to jest?

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Poza tym Orsay w regulaminie określił również, że nie musi zwracać klientowi dodatkowych kosztów w przypadku, gdy wybrał on inny niż najtańszy sposób dostawy dostępny w sklepie internetowym.

 

Wyślij zwrot do Orsay (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do Orsay (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT