Wysyłaj taniej po darmowej rejestracji!

Załóż bezpłatne konto

Zwroty towarów w sklepach born2be.pl

 

born2be.pl to jedna z najbardziej j popularnych platform sprzedażowych w Polsce. To sklep internetowy, który oferuje damskie, męskie i dziecięce kolekcje, które świetnie wpisują się w casualowe i sportowe stylizacje. Przede wszystkim produkty są modne, świetnie wyglądają i dają szansę na to, by podkreślić indywidualny styl. Poza tym motywacją są również atrakcyjne ceny i bardzo ciekawe promocje. Bez problemy również można zrobić zwrot w born2be.pl, jeśli produkt nie spełni oczekiwań.

Zwroty towarów w sklepach born2be.pl

Jak zrobić zwrot w born2be.pl?

W sklepie born2be.pl zwrot można zrobić w terminie do 30 dni od daty dostarczenia przesyłki. Niezależnie od przyczyn odstąpienie od umowy jest szybkie, proste i bardzo intuicyjne. Zwracane towary trzeba nadać jedną paczką, nawet jeśli zamówi się więcej rzeczy.

Jak wygląda odstąpienie od umowy z born2be.pl?

Odstąpienie od umowy z born2be.pl musi mieć formę pisemną. Odpowiedni formularz jest dostarczany do każdego zakupu. Poza tym jest on także dostępny w mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Wystarczy formularz born2be.pl wypełnić i włożyć do paczki ze zwracanymi produktami. Nie trzeba natomiast podawać powodu rezygnacji z zakupów. Najlepiej paczkę ze zwrotem born2be.pl zapakować w oryginalny foliowy worek lub karton. Do każdego z produktów musi być dołączony osobny formularz.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem born2be.pl?

Każda przesyłka ze zwrotem born2be.pl musi być zapakowana w taki sposób, by towary dotarły do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Paczkę można wysłać za pośrednictwem poczty lub korzystając z usług taniego kuriera. Szybka wycena usługi pozwoli znaleźć najlepszą opcję.

Na jaki adres wysłać paczkę ze zwrotem born2be.pl?

Paczkę ze zwrotem born2be.pl należy wysłać na adres:

born2be.pl – Centrum Logistyczne

Aleja Krakowska 140A,
05-552 Marysin

Co istotne, born2be.pl nie przyjmie przesyłek nadanych za pobraniem lub wysłanych do paczkomatu. Jeśli nie dołączyliśmy formularza zwrotu do produktów, możemy przesłać go drogą elektroniczną na maila info@born2be.pl

Jak długo born2be.pl zwraca pieniądze?

Sklep born2be.pl zwrot pieniędzy realizuje w terminie do 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki w magazynie. Informuje również klienta o zatwierdzeniu zwrotu towaru i należności przez SMS oraz e-mail. Zwrot pieniędzy jest wykonywany w analogiczny sposób, jaki był wybrany przy transakcji kupna. W przypadku, gdy była to płatność przy odbiorze, w formularzu odstąpienia od umowy born2be.pl należy wskazać numer konta, na które mają zostać przelane środki.

Klienci, którzy chcą dokonać wymiany produktu na inny rozmiar lub też wariant, muszą najpierw dokonać zwrotu, a następnie zamówić kolejną rzecz.

Jak reklamować produkty born2be.pl?

Jeśli towary born2be.pl miały ukryte wady można je reklamować. Najlepiej zrobić to drogą elektroniczną. Na mail info@born2be.pl trzeba wysłać zdjęcia produktu oraz opis wady. Tam również należy podać numer zamówienia. W odpowiedzi z klientem skontaktuje się Biuro Obsługi Klienta born2be.pl i przekaże dalsze instrukcje.

Reklamacja born2be.pl zazwyczaj trwa do 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia paczki do magazynu. W przypadku jej odrzucenia, sklep odeśle produkt wraz z uzasadnieniem.

 

Wyślij zwrot do born2be.pl (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do born2be.pl (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT