Załóż bezpłatne konto

Ile kosztuje wysyłka palety kurierem FedEx?

 

Fedex kurier LogoFedEx to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich, która świadczy szybkie i co najważniejsze niezawodne usługi dla klientów z całego świata. Dzięki całej sieci tras lotniczych oraz drogowych są w stanie dostarczyć i małe paczki, i wielkie palety kurierem do ponad 220 krajów w przeciągu od 1 do 3 dni roboczych. Rozwinięta logistyka oraz najnowocześniejsze technologie informatyczne sprawiają, że FedEX dostarcza ponad 3 miliony przesyłek dziennie. Takie zaufanie zobowiązuje. 

Wysyłka palety kurierem FedEx 

Dzięki dużemu doświadczeniu FedEx wysyłka palety kurierem nie stanowi żadnego problemu. W ten sposób wysyłamy przesyłki, które ważą ponad 70 kilogramów. Cała paczka wymaga jednak starannego przygotowania, by paleta kurierem dotarła do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Kurier odbierze paczkę ze wskazanego adresu i dostarczy ją następnego dnia roboczego. To opcja standardowa. Do takiego zlecenia kurier przyjeżdża specjalnym samochodem z podnośnikiem hydraulicznym - potocznie zwanym "windą". Dodatkowe opcje z zakresu “Obsługi przesyłek ciężkich” należy zamówić w ebox24.pl przez kontakt, ponieważ nie ma ich w formularzu wyceny. Najtańszy kurier paletę dostarczy, dbając o to, by nie została ona uszkodzona. 

Cennik palet w FedEx

Cennik palet FedExTania wysyłka palet uzależniona jest od wybranych opcji dodatkowych oraz oczywiście parametrów przesyłki. Wagę i wymiary towaru łączymy z wagą i wysokością palety na której towar się znajduje, w ten sposób otrzymane parametry wpisujemy do wyceny transportu. Pamiętajmy, że waga palety to około 25 kilogramów, a jej wysokość to przeważnie 14,4 cm. Wysyłanie palety kurierem jest najpewniejszym sposobem na dostarczenie nawet ciężkich i dużych rzeczy w dowolne miejsce. Przesyłka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona do transportu, by nie uległa uszkodzeniu ani nie zniszczyła innych paczek. Pamiętajmy również, że towar musi zostać przymocowany do palety, aby nie zsunął się z niej podczas przeładunku i transportu. Równie ważne jest zadbanie o to, by kurier miał dostęp do przesyłki a samochód z windą lub podnośnikiem mógł swobodnie zaparkować.

Zapoznaj się z naszą ofertą, zamów kuriera do palety i wysyłaj palety szybko i pewnie. 

 

Możesz być zainteresowany również: