Załóż bezpłatne konto

Cennik kuriera FedEx

Popularny kurier FedEx to szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, jak i firm. To przewoźnik, który gwarantuje szybką realizację zleceń oraz rzetelność usług. Klientów przyciąga również atrakcyjny cennik FedEx, rozbudowana baza logistyczna oraz wykorzystanie nowoczesnych środków komunikacji. Dzięki temu bez problemu można nadać paczkę krajową i zagraniczną, a jej drogę śledzić w funkcjonalnym module.

Ile kosztuje przesyłka FedEx?

Cennik kuriera FedExNa cenę FedEx wpływ mają przede wszystkim parametry paczki lub palety. Wagę, wielkość przesyłki oraz dane adresowe wpisujemy w dedykowany formularz. To na tej podstawie uzyskamy informację, ile kosztuje paczka FedEx. Poza tym mamy możliwość wybrania również opcji dodatkowych z całej palety usług. Będą to zarówno pobranie, ubezpieczenie,dokumenty zwrotne. Większość z nich wpłynie na cenę FedEx. Niezwykle ważnym aspektem jest zapakowanie przesyłki zgodnie z wytycznymi przewoźnika oraz niepakowanie towarów zabronionych. Cennik FedEx określa, że paczki, które wykraczają poza wagę, wielkość czy też kształt będą traktowane jako niestandardowe. Tym samym ich wysyłka będzie droższa. Wspomniany wyżej moduł śledzenia paczki jest bezpłatny i tam również można sprawdzić,jaki jest prognozowany termin doręczenia.

Cennik paczek kuriera FedEx 

Cennik transportu przesyłek paczkowych kurierem FedEx oraz ceny dopłat za przesyłkę niestandardową oraz za ubezpieczenie:

Waga [kg]Cena netto [PLN]
115,00
515,00
1015,00
2016,00
3016,50
Dłużyca120,00
Niestandard75,00
Pobranie (za każdy 1000zł)3,50
Ubezpieczenie do 5000 PLNGRATIS

 

Jak wysłać paczkę kurierem FedEx?

Kurier FedEx dostarcza paczki zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Ten popularny na rynku przewoźnik oferuje przede wszystkim nowoczesne rozwiązania technologiczne dostosowane do potrzeb klientów. Szybkie, tanie i rzetelne dostarczenia oraz szereg opcji dodatkowych w tym także możliwość monitorowania trasy przesyłki sprawiają, że chętnie korzystamy z usług tego przewoźnika. W efekcie standardowe i niestandardowe paczki bezpiecznie trafiają do odbiorców na całym świecie. By nadać paczkę FedEx wystarczy wypełnić intuicyjny formularz. W dedykowane miejsca trzeba wpisać dane adresowe, wagę i wymiary paczki oraz można wybrać różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie. Te elementy wpływają również na cennik FedEx. Poza tym warto pamiętać, że za paczkę nieodpowiednio zapakowaną, która będzie wymagać ręcznej obsługi, także zapłacimy więcej. Dłuższy będzie również jej czas doręczenia. W przesyłce nie mogą się znaleźć oczywiście rzeczy zabronione, a szczególnie delikatne przedmioty warto bardzo dokładnie zabezpieczyć, by nie uległy one uszkodzeniu na żadnym etapie transportu. Przydają się wypełniacze, przegródki czy folia bąbelkowa. Koniecznie trzeba przestrzegać wytycznych FedEx. Przy nadawaniu i monitorowaniu przesyłki można korzystać również z możliwości, jakie daje aplikacja firmy. Po opłaceniu usługi należy wydrukować list przewozowy, nakleić go na paczkę FedEx i czekać na przyjazd kuriera.

 

Sprawdź indywidualną wycenę swojej przesyłki