Załóż bezpłatne konto

Jak wysłać paletę do Rosji

 

Transport palet do RosjiRosja to jeden z najtrudniejszych partnerów jeśli chodzi o transport. Z drugiej strony to ogromny potencjał gospodarczy i finansowy. Dlatego właśnie pomimo zaostrzonych przepisów fitosanitarnych polskie firmy wysyłają dużo towarów do tego ogromnego kraju z wielkimi możliwościami. Warto w tym momencie znaleźć idealną firmę przewozową, która ma wiedzę na temat rosyjskiego rynku i zmieniających się przepisów. Taki kurier bez problemów pokieruje paletami do Rosji w tak sposób, by dotarły na miejsce szybko i w idealnym stanie.

Jak wysłać paletę do Rosji?

Cena palety do Rosji

Rosja to rozległy kraj. Warto o tym pamiętać, szczególnie wysyłając towary na jego wschodnie granice. Ten transport będzie zdecydowanie dłużej trwał. Ebox24.pl współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce oraz indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Zanim więc wyślesz paletę do Rosji koniecznie skontaktuj się z naszą obsługą i poproś o wycenę przesyłki. Nasi specjaliści nie tylko dobiorą najlepszą ofertę, ale również pomogą załatwić wszystkie skomplikowane procedury celne.

Co wpływa na cenę palety do Rosji?

Niewątpliwie najważniejszymi aspektami przy wycenie są wymiary i waga palety oraz miejsce, do którego jest adresowana. Poza tym możemy wybrać cały szereg opcji dodatkowych takich jak ubezpieczenie czy też przesyłka ekspresowa. Zanim jednak zapakujemy paletę i ją zabezpieczymy, koniecznie zapoznajmy się z przepisami obowiązującymi w Rosji, a szczególnie z długą listą przedmiotów zakazanych. Poza tym paleta przejdzie odprawę fitosanitarną i trzeba być do tego przygotowanym. 

 

Sprawdź jak łatwo wysłać paletę zagraniczną.

 

Może Cię zainteresować także: