Załóż bezpłatne konto

Wysyłka palety na Ukrainę

 

Jak wysłać paletęNasz wschodni sąsiad jest coraz silniejszym partnerem gospodarczym Polski. Otwarcie granic Unii Europejskiej dla Ukraińców najprawdopodobniej jeszcze te związki pogłębi, a możliwość podróżowania bez wiz oraz otwarcie rynku pracy sprawią, że nasz kraj będzie atrakcyjny nie tylko turystycznie czy sentymentalnie, ale również biznesowo. Już teraz wiele tamtejszych firm ściśle współpracuje z polskimi i korzysta z naszych doświadczeń procesu transformacji oraz wzorców prowadzenia interesów. Stąd też dość duży rynek przewozów kurierskich zarówno w zakresie paczek, jak i palet.

Jak wysłać paletę na Ukrainę?

Żeby wysłać duży ładunek na Ukrainę, należy zgłosić się do obsługi ebox24.pl w celu wyceny palety. To indywidualne zamówienie, które oczywiście będzie uwzględniało takie parametry jak waga czy też wielkość przesyłki oraz odległość między nadawcą a odbiorcą. Oprócz tych danych możemy również ubezpieczyć przesyłkę, czy też nadać ją w trybie ekspresowym. Wato pamiętać, że paleta przejdzie odprawę celną, więc nie może w niej być towarów zabronionych w transporcie. 

Kto odbierze paletę?

Kurier po paletęPo przesyłkę na Ukrainę na palecie przyjedzie kurier specjalnym samochodem z podnośnikiem lub windą. Trzeba przygotować mu odpowiednio dużo miejsca, by bez problemu mógł załadować paletę. Musi być ona dobra zapakowana i zabezpieczona przed przesuwaniem się. 

Zobacz jak konkurencyjne ceny oferują kurierzy.  Wyceń swoją paletę na Ukrainę.

 

Może Cię zainteresować także: