Załóż bezpłatne konto

Wysyłka palet do Niemiec

 

Kurier do NiemiecNasz zachodni sąsiad to jeden z najpopularniejszych kierunków emigracyjnych Polaków. Według najnowszych danych za Odrą pracuje ponad 350 tysięcy rodaków. Co za tym idzie stale umacnia się współpraca miedzy firmami polskimi i niemieckimi, a ilość towarów wysyłanych za granicę i odbieranych z Niemiec z roku na rok rośnie. Najmocniej rozwija się przy tym branża kurierska szczególnie w zakresie dużych przesyłek na paletach.

Jak wysłać paletę do Niemiec?

W poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnej oferty warto skorzystać z platformy Ebox24.pl, która współpracuje z najlepszymi kurierami i negocjuje świetne warunki zarówno cenowe, jak i logistyczne. Żeby poznać szczegółową, indywidualną wycenę przesyłki, należy zwrócić się do naszej obsługi. To oni ustalą cenę za wysyłkę, doradzą, jak przygotować ją do odprawy celnej i poinformują o liście towarów zakazanych w transporcie.

Co ma wpływ na indywidualną wycenę palety do Niemiec? 

Indywidualna wycena palety do NiemiecNajbardziej na cenę palety wpływa jej waga i wielkość. Dodatkowo na kwotę może mieć wpływ miejsce, w które wysyłamy przesyłkę oraz wybrane opcje dodatkowe. Naszym klientom zalecamy przede wszystkim ubezpieczenie przesyłki i dokładne jej zabezpieczenie przed transportem. 

 

Sprawdź jak łatwo wysłać paletę zagraniczną.

 

 

Może Cię zainteresować także: