Załóż bezpłatne konto

Zwroty w klepach Sinsay

 

Sklepy Sinsay oferują modne kolekcje odzieżowe dla pań w każdym wieku. Popularna sieciówka swoje sklepy stacjonarne ma w dużych centrach handlowych. Popularnością cieszy się również strona internetowa sinsay.com. Poza ubraniami w ofercie marki znaleźć można również dodatki i akcesoria, a te świetnie wpisują się w casual, choć można znaleźć również kolekcje wizytowe i bardziej ekstrawaganckie. Nawet hasło przewodnie sklepów "I'm good but not an angel" doskonale oddaje potrzeby współczesnych kobiet. Bez problemu mogą one również dokonać zwrotów w Sinsay. 

Zwroty w klepach Sinsay

Jak oddać towary w Sinsay?

Klient może w ciągu 30 dni od doręczenia przesyłki dokonać zwrotu zakupionych towarów Sinsay. Nie musi przy tym podawać przyczyny swojej decyzji. Trzeba pamiętać jedynie o tym, że produkty muszą być oddane w stanie niezmienionym z oryginalnymi metkami.

Zwrot Sinsay można zrobić w dowolnym sklepie marki w Polsce. Wystarczy mieć ze sobą rzeczy oraz dowód zakupu. Najczęściej jest to faktura.

Jak odesłać towary Sinsay?

Przesyłkę ze zwrotem Sinsay można również odesłać pocztą lub kurierem. Do towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, a także oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Te dokumenty są dostępne w panelu klienta i stamtąd trzeba je wydrukować. Nadanie paczki kurierem jest proste i intuicyjne. Poza tym przewoźnicy kuszą atrakcyjnymi cenami oraz różnymi opcjami dodatkowymi.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem Sinsay?

Przesyłka ze zwracanymi produktami do Sinsay musi być w taki sposób zapakowana, aby nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. Najlepiej jest paczkę przygotować w tym samym opakowaniu, w którym otrzymaliśmy zakupy. Poza rzeczami wewnątrz musi się również znaleźć się faktura. Jest ona dostępna w panelu klienta w zakładce „moje zamówienia”. W przypadku zwrotu w sklepie stacjonarnym Sinsay wystarczy dokument okazać na urządzeniu mobilnym.

Adres zwrotów Sinsay

Paczkę ze zwrotem Sinsay trzeba wysłać na adres:

LPP S.A. 
Esklep Sinsay.com
ul. Jabłoniowa 46A,
80-175 Gdańsk

Należy nadać przesyłkę opłaconą z góry pocztą lub kurierem. Natomiast zwrot pieniędzy zostanie wykonany w analogiczny sposób, jak klient płacił za zakupy Sinsay. Zazwyczaj jest to przelew na konto lub kartę.

Jak można wymienić produkty Sinsay?

Ciuchy lub dodatki można wymienić w dowolnym sklepie stacjonarny Sinsay w Polsce. Gdy chcemy skorzystać z oferty sklepu internetowego, musimy najpierw jeden produkt zwrócić, a następnie kupić inny.

Jak reklamować towary w Sinsay?

W przypadku zakupu towaru z różnego rodzaju wadami można go reklamować Sinsay. Klient ma na to dwa lata od daty zakupu. Reklamację w Sinsay można zgłosić w sklepie stacjonarnym, a poza produktem trzeba mieć również dowód zakupu. W przypadku zakupów w sklepie internetowym należy wypełnić formularz reklamacji, który jest dostępny na koncie klienta. Informację o fakcie oraz dane adresowe trzeba przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego (www.Sinsay.com/pl/pl/contacts). Sinsay rozpatruje reklamację na tej podstawie, a w przypadku jej zasadności kurier przyjedzie odebrać przesyłkę z rzeczami. Zapakowaną przesyłkę z reklamacją Sinsay należy przesłać na adres:

LPP S.A. 
Esklep Sinsay.com
ul. Jabłoniowa 46A,
80-175 Gdańsk

 

Wyślij zwrot do Sinsay (35x25x10cm 1kg) za 17,47zł

WYŚLIJ ZWROT

 

Wyślij zwrot do Sinsay (40x30x20cm 5kg) za 19,31zł

WYŚLIJ ZWROT