Załóż bezpłatne konto

Twój Solidny i Tani Kurier

Naszą siłą jest solidność, dlatego zachęcamy gorąco do skorzystania
z naszych usług.

Kurier koperta krajowa

Tani kurier bez umowy

Tania koperta kurierem

Wysyłanie małych przedmiotów i dokumentów w kopertach jest niezwykle praktyczne, proste i tanie. W ten sposób można nadać towar do 2,5 kilograma, a kurier dołoży wszelkich starań, by przesyłka dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

Jak nadać kopertę kurierem?

PWysyłanie niewielkich i lekkich towarów oraz dokumentów kopertą to najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposób na transport. Poza tym ta metoda zapewnia to, że całość dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Dlatego właśnie koperty najczęściej nadawane są przez klientów biznesowych, a opcja dodatkowa dokumenty zwrotne pozwala w szybki i pewny sposób na przykład podpisywać ważne umowy. Gotowy dokument kurier przywozi z powrotem do nadawcy. Z innych opcji dodatkowych często klienci decydują się na usługi ekspresowe, które choć podnoszą cenę, to gwarantują, że koperta znajdzie się u odbiorcy w ciągu 10-12 godzin. Tę drogę można również śledzić w funkcjonalnym panelu.

Ile kosztuje wysyłka koperty kurierem?

Przede wszystkim koperty są chętnie wybierane przez firmy z różnych sektorów i pozwalają im szybko wysyłać ważne dokumenty do kontrahentów i klientów. Kurier dokłada wszelkich starań, aby docierały one do odbiorców w stanie nienaruszonym. Koperty lub foliopaki, które są dostarczane przez przewoźników przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo zawartości przesyłki. Najczęściej są to dokumenty, książki oraz małe przedmioty o wadze do 2,5 kilograma i wymiarach 32x25x5 cm. Dzięki temu cena usługi jest bardzo atrakcyjna. Po wpisaniu wszystkich parametrów w dedykowany formularz oraz wybraniu opcji dodatkowych otrzymamy oferty różnych przewoźników wraz z prognozowanym czasem doręczenia. Po wyborze interesującej nas propozycji wystarczy opłacić usługę i czekać na przyjazd kuriera, który zawiezie kopertę prosto do odbiorcy. Rzetelni przewoźnicy gwarantują szybką realizacją usług oraz bezpieczeństwo przesyłki na każdym etapie transportu. A ty wysyłasz z najlepszymi i nie musisz się martwić do ważne dokumenty czy też inne wysłane przedmioty.

Aktualności

Wysyłanie felg z oponami kurierem

Wiele osób pyta nas często o możliwość wysyłki felg z oponami kurierem. Nic dziwnego. Handel internetowy rozwija się, a każdemu zależy na tym, aby jak najmniej zapłacić za wysyłkę towaru. Jeśli jesteś mechanikiem samochodowym lub klientem chcącym zakupić felgi i opony, mamy dla ciebie kilka informacji, z którymi warto się zapoznać....
Czytaj dalej »

DPD cennik

DPD to jeden z najbardziej znanych przewoźników. Jego usługi kurierskie są również w naszej ofercie. Sprawność logistyczna naszych partnerów jest dla nas największą wartością. Zależy nam, aby nasi klienci mogli wysyłać i odbierać tanie przesyłki kurierskie terminowo.Specjalnie dla tych osób, którym zależy na re...
Czytaj dalej »
Zyskuj z PayBack
Znak jakości Q
Integracja z Allegro
Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi: Visa, MasterCard, Maestro

Tylko zaufani kurierzy

Kurier DHL

Tani kurier DHL Kurier DHL jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Przede wszystkim przewoźnik działa w 220 krajach i jest w stanie dostarczać małe przesyłki i duże palety w każdy zakątek globu. Poza atrakcyjnymi cenami i całą paleta opcji dodatkowych klientów indywidualnych oraz biznesowych przyciąga szybka realizacja zleceń. DHL korzysta z różnych rodzajów transportu, a dzięki współpracy z różnymi partnerami jest w stanie dostosować ofertę do potrzeb klientów także tych z sektora e-commerce. To sprawia również, że przesyłki, nawet te wymagające specjalnej obsługi, szybko i w nienaruszonym stanie docierają do odbiorców.

Kurier DPD

Tani kurier DPD Profesjonalny kurier DPD to marka ciesząca się w Polsce dużym zaufaniem. Przede wszystkim przewozi paczki i palety nadawane przez klientów indywidualnych i biznesowych niemalże każdy zakątek Europy. Szybka realizacja zleceń oraz szczególna dbałość o rzetelną realizację usług sprawiają, że liczba zadowolonych odbiorców stale rośnie. Poza tym DPD oferuje cały wachlarz różnych opcji, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb.

Kurier UPS

Tani kurier UPS Charakterystyczny logotyp i kolory kuriera UPS dla wielu osób są synonimem najwyższej jakości realizacji zleceń. Przewoźnik dba o szybkie dostarczanie paczek i palet do klientów na całym świecie oraz przykłada szczególną uwagę do jakości usług. Dzięki temu klienci indywidualni oraz biznesowi mogą być pewni, że nawet wymagające specjalnej obsługi dostaną dostarczone bez problemów. Poza tym można również wybierać z całej palety opcji dodatkowych, by jak najlepiej spersonalizować usługę. Klientów przyciągają również atrakcyjny cennik oraz cała paleta możliwości.

Kurier FedEx

Tani kurier FedEx Kurier FedEx swoją ofertę kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Szybko rzetelnie dostarcza paczki i palety do odbiorców na całym świecie, wykorzystując rozbudowaną sieć transportową oraz doskonale rozlokowane centra logistyczne. FedEx korzysta z profesjonalnych samochodów oraz samolotów, którymi dostarcza przesyłki w niemalże każdy zakątek świata. Rozpoznawalne logo jest symbolem najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii a także szczególnej dbałości o tak cenny czas realizacji usług.

Jak zamówić kuriera? Sprawdź nasze poradniki:

Nietypowe przesyłki kurierskie:

Opony samochodowe - jaki kurier?
Koła i felgi samochodowe kurierem
Rower kurierem
Części samochodowe - jaki kurier?