Załóż bezpłatne konto

Ile kosztuje wysyłka palety kurierem Schenker?

 


Kurier Schenker LogoDB Schenker
to znana i ceniona firma transportowa, która specjalizuje się w transporcie, logistyce i różnego rodzaju nowoczesnych technologiach IT. Poza dedykowanymi projektami realizowanymi dla najważniejszych branż przemysłu, eksporterów i importerów największych marek kurier zajmuje się również transportem palet. Tego rodzaju przesyłki są w ofercie firmy drobnicą, ponieważ drogą lądową, morską oraz lotniczą najczęściej transportowane są kontenery i inne duże transporty. Dzięki sieci połączeń, sprawnemu zarządzaniu i doskonałej logistyce magazynowej kurier DB Schenker jest nagradzanym liderem w branży.

Transport palet kurierem Schenker

Schenker tracking specjalizuje się przede wszystkim w transporcie kontenerowym. W podstawowym swoim systemie wywołane palety obsługiwane przez firmę mieszczą się do 2 500 kg wagi przeliczeniowej i długości 4 m, jeśli mówimy o transporcie krajowym oraz 2,4 w międzynarodowym. Schenker przewozi również bez problemu długie palety, ponieważ dysponuje odpowiednimi środkami transportu i doświadczonymi pracownikami. Warto pamiętać, że firma proponuje również dodatkowe opcje takie jak dostawa w uzgodnionym dniu, powiadomienie odbiorcy o dostawie oraz przewóz ładunków niebezpiecznych i dostawa za pobraniem. Warto dopasować konkretną ofertę do swoich potrzeb. 

Cennik palet kuriera Schenker 

Cennik palet SchenkerDobry przewoźnik dostarczy nawet dużą przesyłkę do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Schenker kurier gwarantuje dostawę w przeciągu 24 godzin. Firma dysponuje bowiem siecią 17 terminali oraz bazą aut, które sprawnie transportują mniejsze i większe ładunki. Zintegrowany system informatyczny pozwala na śledzenie przesyłek Schenker na stronie przewoźnika. Cena za przesyłkę na palecie jest uzależniona przede wszystkim od wagi i wymiarów paczki oraz wybranych opcji dodatkowych. Pamiętajmy, aby do parametrów wysyłanego towaru, które wpisujemy w formularzu, dodać również wagę oraz wysokość palety na którym znajduje się towar, gdzie waga samej palety to z reguły 25-30 kg a jej wysokość to około 14,4 cm. Poza tym dla bezpieczeństwa naszej i innych przesyłek musi być ona odpowiednio zapakowana w taki sposób, by nie przesuwała się na palecie. Kurierowi musimy również zapewnić dostęp do przesyłki i odpowiednie miejsce na parkingu dla samochodu z windą lub podnośnikiem.

 

Bez umowy i zobowiązań - wysyłaj tanio palety kurierem Schenker 

WYCEŃ PALETĘ

 

Możesz być zainteresowany również: